Voyo – recenze a cena předplatného v roce 2024

Shrnutí: Voyo se díky kombinaci zajímavé nabídky filmů a seriálů v češtině a nízké ceny řadí k těm nejvyužívanějším streamovacím platformám v Česku. Láká nejen fanoušky seriálů a dalších pořadů Novy, kterým nabízí možnost vidět premiérové díly v předstihu, ale třeba i sportovní nadšence díky živým sportovním přenosům. Proč a kdy jej zvážit?

 • Pokud máte rádi původní pořady, soutěže a seriály Novy, bude Voyo jasnou volbou.
 • Neradi čtete titulky? Na Voyo je vše v češtině.
 • Voyo podporuje i živé vysílání včetně zpravodajství a sportovních přenosů.
 • Funkce a nabídku Voyo můžete prozkoumat díky týdenní zkušební době zdarma.

Pokud vás zajímá více informací, níže se dočtete, co všechno Voyo nabízí, kolik služba stojí, kde a jak Voyo sledovat a zodpovím i nejčastější dotazy. 

Voyo Cena

Portál Voyo patří mezi nejoblíbenější české streamovací služby a není divu, nabízí totiž skutečně bohaté množství filmů, seriálů a pořadů, které můžete sledovat podle svého gusta –⁠ to vše navíc za nízkou cenu a kompletně v češtině. Jelikož Voyo patří televizi Nova, své oblíbené pořady z Novy zde můžete vidět o něco dříve, než se budou promítat v televizi, a navíc úplně bez reklam. Zvažuje-li předplatné streamovací služby Voyo, podívejte se, co všechno nabízí, jaké má výhody a nevýhody a na vše ostatní, co předplatitele zpravidla nejvíce zajímá.

Co je Voyo?

Voyo je oblíbená streamovací služba, která patří přímo televizi Nova a nabízí obrovské množství filmů, seriálů a pořadů, které jste na Nově už někdy viděli a nebo teprve uvidíte. Nechybí zde oblíbený Masterchef nebo Souboj na talíři, Ulice, Ordinace v růžové zahradě, ale třeba ani pořady Na lovu nebo Výměna manželek. Samozřejmostí jsou také zahraniční pořady, jako je například oblíbená Kobra 11, Válka skladů či Kriminálka Las Vegas. Voyo umožňuje sledovat pořady, seriály a filmy o něco dříve (až o týden), než kdy budou v televizi. Je zde zhruba 2 000 videotitulů, proto se nemusíte bát, že byste neměli co sledovat. Samozřejmostí je také vysoká kvalita dosahující až 4K UHD a možnost sledovat z pěti zařízení a až dvou zařízení současně.

Na Voyo je toho spousta ke shlédnutí. Například:

 • Seriály z vlastní produkce 
 • Populární seriály a filmy z Česka i ze světa
 • Dětské pořady
 • Sportovní přenosy –⁠ i živě
 • Zpravodajství –⁠ i živě

Kolik stojí předplatné Voyo?

Předplatné streamovací služby Voyo nabízí pro nové předplatitele velkou výhodu, a tou je možnost týdenní zkušební doby zdarma, během které se rozhodnete, jestli se vám Voyo skutečně líbí a chcete za něj každý měsíc platit. Cena za měsíční předplatné je 159 Kč. Pokud si chcete týden zdarma vyzkoušet, prokliknete se na oficiální stránky Voyo, zaregistrujete se a zadáte údaje o sobě a své platební kartě. Po týdnu buď budete v předplatném pokračovat a již si zaplatíte částku 159 Kč za členství na 30 dnů, a nebo si v nastavení své členství zrušíte a nebudete platit nic. Musíte to však stihnout před uplynutím konce zkušební doby, jinak si Voyo naúčtuje již zmíněný měsíční poplatek. 

Jak si pořídit Voyo?

Pořídit si předplatné na streamovací službě Voyo není nijak zvlášť složité. Na oficiálních webových stránkách Voyo se během minuty zaregistrujete a po vyplnění několika údajů zaplatíte měsíční poplatek 159 Kč prostřednictvím platební karty. Stačí si platbu nastavit jednou a poté se již bude každý měsíc částka strhávat sama, nebo vás bude služba upozorňovat prostřednictvím e-mailu. To si však můžete kdykoliv změnit ve svém nastavení účtu. Zaplatit můžete přes PayPal nebo platební kartou přes portál GoPay během pár vteřin. Ihned po zaplacení se můžete na Voyo přihlásit třeba přes telefon a začít neomezeně sledovat veškeré videotituly.

Na jakých zařízeních lze Voyo sledovat?

Voyo nabízí možnost sledovat obsah tak, jak si to přeje předplatitel. To znamená, že můžete všechny tituly sledovat na počítači přes prohlížeč, telefon, tablet nebo na své chytré televizi, která je připojena k internetu. Pokud vlastníte všechny, můžete je střídat klidně podle nálady. Voyo podporuje také Google Chromecast. Za jednu cenu se můžete připojit i s celou rodinou nebo s přáteli –⁠ Voyo totiž nabízí připojení až pěti zařízení. Současně se však mohou dívat pouze dvě zařízení. Voyo uvádí, že všechny tituly jsou nejaktuálnější při sledování přes internetový prohlížeč. Na ostatních zařízeních může trvat delší dobu, než budou další díly pořadů online, živá vysílání jsou na Voyo zpravidla dostupná do 24 hodin.

Jaké pořady Voyo nabízí?

Česká streamovací služba Voyo nabízí pochopitelně především české pořady, najdete zde však i plno zahraničních. Nejvíc zde objevíte pořadů z televize Nova. Mezi ně patří Ordinace v růžové zahradě, Chcete být milionářem, Superstar nebo třeba Malé lásky. Na Voyo můžete živě sledovat také všechny stanice televize Nova –⁠ tedy Nova Cinema, Nova International, Nova 2, Nova Gold, Nova Action, Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Kromě toho zde objevíte také nové originální pořady, jako je seriál Iveta.

Zde je několik dalších oblíbených pořadů z Voyo:

 • Co na to Češi
 • Víkend
 • Tvoje tvář má známý hlas
 • Tescoma s chutí
 • Rychlý prachy
 • Koření
 • Tele tele

Výhody Voyo

Pojďme si shrnout hlavní výhody, které Voyo svým předplatitelům nabízí.

1) Nabídka v češtině a bez titulků

Mezi největší výhody streamovací služby Voyo patří to, že je kompletně celá nabídka v češtině. Nemusíte si tedy lámat hlavu s angličtinou, ani si kazit zážitek ze sledování luštěním titulků. Některé tituly mohou být ve slovenském jazyce.


2) Přednostní obsah a možnost sledovat živě

Voyo nabízí oproti televizním stanicím svým předplatitelům pořady se zhruba týdenním předstihem, bez reklam a dává jim možnost pustit si je kdykoliv, kdy budou chtít. To v televizi pochopitelně možné není. Pokud zrovna nejste u televize a potřebujete si pustit třeba zprávy, jednoduše si pustíte živé vysílání ve své aplikaci Voyo, popřípadě si jej můžete pustit později, jelikož záznamy z živých vysílání se na Voyo ukládají do archivu.


3) Možnost připojit se s celou rodinou

Na Voyo se můžete připojit až s pěti zařízeními. To znamená, že může mít každý člen rodiny (nebo kamarádi) svůj vlastní účet, na kterém budou mít přehled o filmech, seriálech nebo pořadech, které sledují. Pokud se plánujete s rodinou dívat na pořady společně, pak tuto možnost nebudete potřebovat –⁠ stále je to však velmi příjemná funkce.


4) Každý týden nový obsah

Přesně jak samotné Voyo slibuje, můžete se každý týden těšit na nový obsah –⁠ to znamená na nové díly pořadů, seriálů a sem tam i nový film. Určitě se tedy předplatiteli nemůže stát, že by neměl co sledovat –⁠ přece jen 2 000 videotitulů a neustále přibývající díly oblíbených pořadů jsou poměrně dostatečné.


5) Obsah si můžete stáhnout a později sledovat offline

Stejně jako několik dalších streamovacích služeb jde i Voyo s dobou a umožňuje u vybraných titulů obsah stahovat a později si jej pustit bez nutnosti internetového připojení. Stažený videotitul na vás v knihovně počká až 30 dní. Pokud si však titul už jednou pustíte, máte na zhlédnutí pouze 48 hodin –⁠ poté z knihovny automaticky zmizí.


6) Voyo nabízí spolehlivou podporu

Jestliže si s něčím na Voyo nebudete vědět rady, můžete se spolehnout na jejich podporu, která probíhá prostřednictvím chatu, kde vám asistent pomůže vyřešit váš problém a odpovědět na veškeré dotazy.

Nevýhody Voyo

I u Voyo však najdeme pár nevýhod, které je třeba zvážit. 

1) Sledovat mohou pouze 2 zařízení současně

Menší nevýhoda, která může někomu vadit, je to, že ačkoliv se může k Voyo připojit až 5 zařízení, současně jej mohou sledovat pouze 2 zařízení. V praxi to znamená, že pokud se tři členové rodiny nebo přátelé rozhodnou sledovat Voyo v ten samý čas, bohužel to jednoho z nich dál k pořadům nepustí. V tomto případě byste se museli vystřídat, jiná možnost totiž aktuálně není možná.


2) Málo zahraničního obsahu

Voyo je sice téměř odborník na české pořady, bohužel nenabízí příliš mnoho nového zahraničního obsahu –⁠ to je jedna z jeho největších nevýhod. Pokud jste tedy nadšenec do nových filmů a seriálů pocházejících z celého světa, pak pro vás samostatná streamovací služba Voyo nejspíš nebude dostatečně dobrá. Lépe vám tak bude nejspíš vyhovovat třeba Netflix nebo Disney+.


3) Voyo neumožňuje stahovat a sledovat všechny tituly offline

Na Voyo si sice můžete stahovat tituly a následně je sledovat offline, velká nevýhoda spočívá v tom, že si sami nemůžete určit, co si stáhnete a co ne. Voyo nabízí stahování pouze na vybrané tituly, což je velká škoda.

Často kladené otázky

V následujících bodech ještě upřesním několik nejčastějších otázek, které padají na téma Voyo.

Při týdenní zkušební době zdarma na Voyo budete mít až na několik výjimek k dispozici téměř stejný obsah jako předplatitelé –⁠ filmy, seriály i pořady. Čeho se vám však v bezplatné zkušební době nedostane, je sportovní obsah a kanály Nova Sport 1, Nova Sport 2, sportovní přenosy na Voyo Special a tituly na Voyo Originál. Pokud chcete mít přístup i k tomuto obsahu, budete si muset službu předplatit bez ohledu na zkušební dobu.

Na registraci není nic složitého a jistě to zvládnete levou zadní. Na streamovací službě Voyo však můžete využít podporu –⁠ chat, na kterém se zeptáte na vše, s čím si nevíte rady. Měli by vám během chvilky odepsat a vše vysvětlit. Telefonickou podporu však na Voyo nemají.

Voyo slibuje nový obsah zhruba každý týden. Do 24 hodin se na Voyo objeví záznamy z živých vysílání. Oproti televizi se na Voyo dočkáte nových dílů svých oblíbených pořadů zhruba o týden dříve.

Ano, streamovací službu Voyo můžete využívat i z členských států Evropské unie a mít trvalé bydliště na území ČR –⁠ třeba když jste na dovolené nebo bydlíte v Evropě. Mimo Evropu však bohužel není možné Voyo sledovat. To platí také pro UK, kde jsou možnosti sledování Voyo velmi omezené.

Ano. Voyo nabízí nastavení 4 úrovní rodičovského zámku v závislosti na věku dítěte. Vše najdete ve webové verzi svého účtu v nastavení.

Ano, Voyo pro svou oblíbenost nabízí i kupóny, které můžete využít jako dárek pro svého blízkého. Lze je zakoupit na pobočkách Tipsport a Chance, ale také v Bille či v provozovnách Geco. Pokud se vám však nechce nikam chodit, kupóny koupíte i online.

 

Předplatné na Voyo není nijak závazné a můžete se kdykoliv rozhodnout, že jej chcete zrušit. To uděláte jednoduše v nastavení, kde si zrušíte možnost opětovné platby na další období. Musíte to však udělat nejpozději 1 hodinu před vypršením aktuálního předplatného. Veškeré informace najdete v nastavení v kategorii “Moje předplatné”, stačí kliknout na možnost “Zrušit předplatné”. Poté už zrušení jen potvrdíte a budete mít hotovo.

Pokud překročíte maximální počet současně připojených zařízení (což jsou pouze dvě), tak se jednomu z přihlášených zařízení nepodaří pustit si žádný videotitul. Jednoduše musíte počkat, než se “uvolní místo”, a až pak budete moci tituly dál sledovat. 

Pro sledování Voyo na vaší chytré televizi potřebujete mít pouze aktivní předplatné a poté se přihlásit do aplikace Voyo přes chytrou televizi. Poté už můžete tituly neomezeně sledovat. Nezapomeňte, že vaše televize musí být novější a musí být připojena k internetu –⁠ bez něj to totiž nepůjde.

Videa

4.9/5 - (104 votes)

Autor článku:

Zajímá vás něco o nás a jak tvoříme obsah? Garant článku: Daniel Hanuš – nadšenec do zjednodušování světa tarifů

Podobné články

Napsat komentář